Zemaj: Jemi të detyruar të marrim masa edhe më të ashpërta nga nesër


Pas rritjes së numrit të rasteve me virsu në Kosovë, ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka paralajmëruar se do t’i ashpërsojnë masat. Këtë e bëri të ditur Zemaj pas takimit me komandatin e KFOR-it, Gjeneral major Michele Risi, me të cilin tha se ka diskutuar

lidhur me luftimin e virusit. Në takim me komandatin e KFOR-it, Gjeneral major Michele Risi, kemi bashkëbiseduar për aktualitetin dhe shqetësimin lidhur me luftimin e virusit. Ju ftojmë të hapni videon për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive