Xhavit Haliti: ‘E vetmja parti në vend që kurr s’ka ba korrupciion osht PDK’ (VIDEO)


Nen kryetari i PDK-se, Xhavit Haliti ka deklaruar se PDK eshte partia e vetme ne vend qe asnjehere nuk ka ba korrupciion, poashtu ai pati disa fjale edhe per Kadri Veselin.

“PDK eshte partia e vetme qe nuk ka asnje afere korrupttive. Kadri Veseli eshte shpresa e vetme qe te rinjte te mos ikin nga ky vend”. Xhavit Haliti: ‘E vetmja parti në vend që kurr s’ka ba korrupciion osht PDK’ (VIDEO) / Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive