Vuçiq: ‘Pas Thaçit dhe Veselit, tani e ka radhën ky person të thirrët nga haga


Presidenti i Serbis, Aleksander Vuciq tha se ndihet shumë i lumtur që më në fund sipas tij drejtësia ka filluar t’a bëjë të vetën. Vuciq tha se Thaci dhe Veseli duhet të japin llogari.

Vuciq tha: ‘Pas Thacit, Veselit dhe Selimit tani është radha e këtij deputeti të Kosovës të ftohet nga haga… happeni happsiren e më p00shtme ndiqnii pamjeet e plota Analisti I njohur politik, Milaim Zeka ka komentuar shkuarjen e Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit. Zeka beson se ky është një lajm jo I mirë për Kosovën..