Vjollca Haxhiu Në Zi, Humb Një Person Shumë Të Dashur


Vjollca Haxhiu në zi, humb një person shumë të dashur. Vjollca Haxhiu është këngëtare e njohur. Ajo është e njohur për zërin e ëmbël dhe të fuqishëm në skenën muzikore. . Ajo është shumë e dashur për publikun mbarë shqiptar dhe është shumë e angazhuar më mbrëmje muzikore edhe jashtë vendit.

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo. Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale. Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka ndërruar jetë kushërira e saj e vogël, Tuana,hape pamjen mëposhtë./ORAinfo/