VIDEO EKSLUZIVE:Edhe Linda Morina Martohet , Burri Saj Eshte Teper Ibukur , Figur Publike…


VIDEO EKSLUZIVE:Edhe Linda Morina Martohet , burri saj eshte teper ibukur , figur publike…Linda Morina eshte njera nder figurat shum te njohura per publikun shqiptar.Ajo nganjeher me disa video serioze e per ne shum qesharake ka arritur nje numer te madh te shikimeve dhe komenteve te ndryshme.Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo

Linda Morina eshte njera nder figurat shum te njohura per publikun shqiptar.Ajo nganjeher me disa video serioze e per ne shum qesharake ka arritur nje numer te madh te shikimeve dhe komenteve te ndryshme.Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo