“Video e momentit kur Kadri Veseli kërceu nga aeroplani”, nisin taIIjet me Baton Haxhiun


Një deklaratë e gazetarit Baton Haxhiu për Kadri Veselin, ka nxitur reagime të mëdha nëpër rrjete sociale. Madje, së fundi kanë nisur edhe talljet me të. Në një lidhje direkte në një emision në RTK, Haxhiu ka thënë se Kadri Veseli kishte kërcyer nga një avion ushtarak që të nisej për në luftë bashkë me shokët e tij, shkruan Express.

Sipas tij, arsye për këtë ishte moti i keq dhe pamundësia e aeroplanit që të zbres në Aeroportin e Rinasit. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive