Vazhdon përplasja, Osman Musliu i reagon përsëri Nasim Haradinajt


Osman Musliu i ka reaguar Nasim Haradinajt në rrjetin social Facebook.Haradinaj kishte bërë një shkrim të gjatë ndaj Musliut, ku i kishte thënë ndër të tjera se hoxhallarët janë më faqezi se veteranët e rrejshëm.Ky ishte postimi i plotë i anëtarit të OVL të UÇK’së:

Ndërsa ndaj kësaj ka reaguar përsëri Musliu.“Nasim, ngoje ti babën hoxhë, gruja është vlera ma e madhe për ni burrë, por njësia matëse e burrnisë nuk janë gratë.”, ka thënë Musliu.“Edhe po më vjen mirë që vetë je lojtar e vetë gjyqtar dhe e pranoj rezultatin që e paske shpallë”, ka shtuar ai.