Une gjall e Albini me marr pushtetin ‘Kurrë’, me punën që e kam bo i marr 50% të votave


Avdullah Hoti “Amerika vendos për Kosovën, ata e bëjn lígjin këtu” ty Albin veq fol kot dhe ne dem te Kosoves Kryeministri i Kosoves, Avdullah Hoti u shpreh i lumtur qe Kosova e ka mbeshtetjen e Amerikes, andaj ai tha se çfarë do që të thotë Amerika ne duhet ta bëjm, pa

e diskutuar dy herë. Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive Lajmi tjeter:Mjeku I njohur popullor, Hysni Peqani I njohur me nofkën, Burdushi I është gëzuar shkuarjes në Hagë të Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit. Këtë e ka bër të ditur vet Burdushi përmes një videoje..