Testi me vezë që provon nëse jeni prekur nga energjitë negative


Sipas shumë besimeve, disa njerëz me të cilët kemi kontakte mund të kenë energji negative dhe t’i transmetojnë ato tek ne duke na dëmtuar e bërë keq.Në lashtësi besohej se ky truk me një kokërr vezë zbulon nëse ne jemi të prekur nga energjitë negative. Nëse jeni kuriozë, provojeni edhe ju.Truku me vezë për të zbuluar nëse keni sy të keqPërbërësit:– Një vezë e bardhë– Një gotë qelqi transparente me ujë– Tri lugë gjelle me kripë

Përdorimi:Merrni vezën dhe kalojeni atë në të gjithë trupin, nga koka deri te këmbët. Mundohuni të keni një mendje të qartë dhe të jeni të vetëm në shtëpinë tuaj, teksa kryeni ritualin.Më pas merrni gotën, shtoni kripën dhe prisni pak çastë derisa ajo të tretet.Vendosni të verdhën e vezëz brenda gotës. Vini re çfarë ndodh në mënyrë që të përcaktoni saktësisht:Shumë flluska që ngrihen në fillim të ujitKjo do të thotë që ju keni grumbulluar shumë energji negative në trupin tuaj dhe ajo kërkon të dalë në një farë mënyre
Pika si ngjyrë të kuqe në sipërfaqeKjo do të thotë sëmundje. Duhet të jeni të kujdesshëm me këtë dhe të gjeni mënyrën për të shkuar te mjeku.

Fytyra e një personiMund të duket e pabesueshme, por nëse vini re se forma e vezës i ngjan asaj të një personi, do të thotë se ai subjekt kërkon t’ju dëmtojë.Format e gjilpëraveReflekton zilinë e njerëzve dhe ndjenjat e tyre të vërteta ndaj jush.Shumë flluskaKjo është një shenjë e qartë e syrit të keq.