Te Gjithe Shqiptaret Ne Kembe Nga Kjo Bisede Qe U Zhvillua Mes Ali Ahmetit Dhe Albin Kurtit Ju Ka Ikur Kjo Pjese Te Gjitheve


Televizioni i njohur Kosovar Klan Kosova ka sjell nje video ekskluzive per te gjithe ju gjate takimit te Prespes ne Maqedonine e Veriut ku ishin prezent kryeministri i vendit Albin Kurti, kryeministri i Shqiperise Edi Rama dhe kryetari i pozites tek blloku shqiptar ne Maqedonine e Veriut z. Ali Ahmeti. Mes ketyre te treve ishte zhvilluar nje takim dhe nje bisede e kendshme mes ‘vellezerish’. Ajo qe na bene pershtypje eshte qe ne tavoline ku ishin te gjithe te pranishem Albin Kurti dhe Ali Ahmeti ndahen “anash” per te biseduar mes tyre, mund ta ndegjoni ne vazhdim se cfare bisede zhvilluan mes tyre: DUKE HAP HAPSIREN POSHT JVSH KENI MUNDESI TA LEXONI LAJMIN E PLOTE