Shitet Golf V – gjendje shum të mir, çmimi 2800 euro, arsyja po iki për Gjermani


She’s vetur: Golfi 5 eshte i regjistrum qe 6 muaj i ardhur nga gjermania eshte i thjesht eshte I rujtun ika me kaishin te ndrrum shpenzimet shum te vogla. ABS, Radio, Dritare elektrike, Klimë(AC), Xhama me ngrohje, Airbag, Alarm, Mbyllje qendrore, ESP, Pasqyra elektrike, CD,Fellne, Kompjuter, Ngjyrë metalike, Hidraulik. Sht yp me po sht rek lamen dhe na kont aktoni…

She’s vetur: Golfi 5 eshte i regjistrum qe 6 muaj i ardhur nga gjermania eshte i thjesht eshte I rujtun ika me kaishin te ndrrum shpenzimet shum te vogla. ABS, Radio, Dritare elektrike, Klimë(AC), Xhama me ngrohje, Airbag, Alarm, Mbyllje qendrore, ESP, Pasqyra elektrike, CD,Fellne, Kompjuter, Ngjyrë metalike, Hidraulik. Sht yp me po sht rek lamen dhe na kont aktoni…