Sfidon vajzat e reja, s’do ta be soni se vjeç mbush sot Gjyste Vulaj (FOTO LAJM)


Një ndër këngëtaret e para guximtare që thyeu “tabu” në skenë feston sot ditëlindjen.Ajo është Gjyste Vulaj.Mirëpo,duket se Gjystja nuk njeh moshë,pasi ajo vazhdon të jetë po aq e re sa shumë vite më parë.

Sot këngëtarja ka ditëlindjen dhe ka mbushur 43 vite.Nga pamjet e publikuara në Instagram,ajo ka organizuar një festë private.“Është ditëlindja ime”,ka shkruar Vulaj,ndërkohë urimet e shumta nuk kanë munguar.K1iko ne rek1ame dhe sh1h fotot.Sot këngëtarja ka ditëlindjen dhe ka mbushur 43 vite.Nga pamjet e publikuara në Instagram,ajo ka organizuar një festë private.“Është ditëlindja ime”,ka shkruar Vulaj,ndërkohë urimet e shumta nuk kanë munguar.K1iko ne rek1ame dhe sh1h fotot.