Sara publikon fotografi duke u puthur me Ledrin, i bën dedikim emocionues me rastin e ditëlindjes


Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, feston sot (e premte) ditëlindjen e tij të 34-të.Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij.Mirëpo, një nga urimet më të veçanta në 24-vjetorin e lindjes, rep-artisti e ka marrë nga e dashura e tij, Sara Hoxha.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, feston sot (e premte) ditëlindjen e tij të 34-të.Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij.Mirëpo, një nga urimet më të veçanta në 24-vjetorin e lindjes, rep-artisti e ka marrë nga e dashura e tij, Sara Hoxha.