Roberti Sapo Tregoi Surprízën Që Do Sjellë Me Norën


Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndér të paketat çifte të ndàra në paqe dhe marrédhénia e tyre është për t’u pasur zíli!Ata takohen shpesh bashkë për shkàk të vajzës, Renee, shkojnë me udhëtime bashkë, hanë dreka e darka e janë shokët më të mirë të njëri-tjetrit.Madje, ata janë mbéshtétja më e madhe e njëri-tjetrit dhe këtë e dëshmojnë herë pas here. Roberti është i pari që publikon projektet e reja të Norës, duke i dhénë asaj mbéshtétjen e tij maksímale, ndërsa diçka të tillë e ka bërë edhe Nora pak kohë më parë.Vetëm dashuri dhe respekt’, Robert Berisha zbulon sekretin e martesës së lumtur me Nora Istrefin

Duke qenë se ish-partneri i saj ka nisur një emision të ri të titulluar “Robi plaket kur don vet”, këngëtarja e ka shpërndàrë njoftimin në llogarinë e saj në Instagram.Emisioni i Robertit trànsmétohet të dielën, në orën 23:15 në “Klan Kosova” dhe deri tani janë trànsmétuar dy puntata. Roberti ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin radiofonik “Live from Tirana”, ku ka folur rreth këtij projekti.Këngëtari ka treguar se së shpejti do jetë në emision Nora dhe ne mézi po présim ta shohim atë epísod sepse me siguri do jetë diçka shumë e véçantë, sidomos duke i shtùar fàktin se intervistat e Norës numërohen me gishtat e dorës.

“Patjetër që do jetë në emisionin tim. Ajo nuk i ka qejf shumë intervistat dhe këto…dhe pérton dhe me fol. Ka prít të shoh një herë emisionin nga ekrani dhe shpresoj të vijë shumë shpejt”, tha ai.Sakaq, Roberti tregoi se është single për momentin pavàrësisht zërave, duke thënë se gocat présin dhe se për momentin është fokusuar te puna.Ndërsa, lídhur me Rene, ai tregoi se është shumë i përkùshtuar dhe i dedíkon gjithë ditën asaj.Ndiqni videon e plote ne linkun me poshte.