Remzia Shkoi Për Vizitë Tek Vjehrra, Shikoni Ҫfarë Mori Nga Bashqja E Saj


Remzie Osmani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore dasmash, popullore kosovare dhe popullore vajtuese. . Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka treguar se ka shkuar për vizitë tek vjehrra dhe se mori disa perime nga bashqja e sa

Remzie Osmani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore dasmash, popullore kosovare dhe popullore vajtuese. . Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka treguar se ka shkuar për vizitë tek vjehrra dhe se mori disa perime nga bashqja e sa