Remzia Fillon Pushimet Në Këtë Vend ‘Përrallor’, Por Kush Po E Shoqëron Atë?


Remzie Osmani është këngëtare shumë e njohur. Paraqitja e parë para publikut është në vitin 1977 me këngën “Lute lute nëna bijen”. . Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se tashmë ka filluar pushimet. Por, këngëtarja e njohur nuk ka treguar se kush po e shoqëron, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë