Remzia E Lumtur Që Është Bërë Gjyshe, Publikon Foton Më Të Bukur Pranë Mbesës Së Saj


Remzie Osmani është këngëtare shumë e njohur. Paraqitja e parë para publikut është në vitin 1977 me këngën “Lute lute nëna bijen”. Talenti i këngëtares është zbuluar nga mësuesit e muzikës Ibrahim dhe Mustafë Hamiti nga Mushtishti. Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Në foton e fundit ajo shihet pranë mbesës së saj dhe po duket shumë e bukur,hape pamjen mëposhtë dhe shikoje të plotë./ORAinfo