Ramush Haradinaj ja ‘Gjun’ Adelinës: Po më dukesh më e bukur se atëherë kur t’kam pa


Këngëtarja Adelina Ismaili sonte në emisionin e saj ka të ftuar liderin e AAK’së, Ramush Haradinaj, transmeton Periskopi. Me të filluar bisedën, të dy i dhanë komplimente njëri-tjetrit.‘’Po më dukesh më e bukur se sa herën e parë ku t kam pa’’, i tha Haradinaj-Adelinës. Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Këngëtarja Adelina Ismaili sonte në emisionin e saj ka të ftuar liderin e AAK’së, Ramush Haradinaj, transmeton Periskopi. Me të filluar bisedën, të dy i dhanë komplimente njëri-tjetrit.‘’Po më dukesh më e bukur se sa herën e parë ku t kam pa’’, i tha Haradinaj-Adelinës. Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive