Publikon Remzie Osmani Publikon Foton E Rrallë Me Burrin Ja Sa Vite Kane Bashke


Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Remzie Osmani ka vendosur të ndajë disa foto me bashkëshortin e saj, teksa kanë festuar 50 vite të kaluara bashkë.Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne,plote lumturi begati e shendet @halilhamzajGezuar”, ka shkruar Osmani krah fotove ku shfaqet me bashkëshortin. Ajo çfarë ka rënë në sy ka qenë elegance e dyshes, që duket se kanë arritur të ruajnë kujtimet më të bukura bashkë.

Remzie ka ndarë shumë pak momente me familjen, ndaj dhe këto poza kanë marrë vëmendjen maksimale të ndjekësve, që kanë komentuar menjëherë duke e uruar çiftin.