Publikohen Pamje Brenda Shtëpisë Luksoze Të Elvis Naçit Dhe Gruas Së Tij


Kjo është shtëpia e bukur e Elvis NacitKëtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Shoë, tek Shpetim Desku është hoxha nga Shqipëria, Elvis Naci.Hoxhë Elvisi për herë të parë i ka publikuar shumë gjëra nga jeta e tij e përditshme.Gjatë emisionit është prezantuar familja e tij.

Pjesë e emisionit ishte nëna, gruaja dhe fëmijët e Elvis Nacit, shkruan Gazeta NeëBorn.Aty poashtu është prezantuar në të cilën jeton edhe hoxha më i popullarizuar në Shqipëri, Elvis Naci.Për pak minuta hoxhë Elivis e ka udhëhequr emisionin n’Kosovë Shoë, e poashtu e ka mbyllur edhe atë.Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluziveNë emision ka pasur edhe befasi të cilat e kanë emocionuar Elvis Nacin.