Publikohen Foto Të Ish Të Dashurës Së Noizyt, Me Të Cilën E Ka Një Fëmijë!


Publikohen foto të ish të dashurës së Noizyt, me të cilën e ka një fëmijë!Noizy kohëve të fundit ka qenë shumë i angazhuar në projekte të reja dhe në muzikë.Fokusi i tij kryesor viteve të fundit ishte muzika dhe aferat me femrat prej më atraktive të skenës muzikore shqiptare.InTV ka publikuar disa foto të Dorinës me vajzën, Leandrën, me të cilën kalojnë çaste të lumtura së bashku.

Leandra po ashtu kalon kohë me reperin, kur ai ka mundësi që ta takoj, e shpesh Noizy e ka quajtu vajzën pikën e dobët të tij.Ndryshe, Dorina bën një jetë të qetë private në Londër, pa qenë shumë në syrin e publikut sikur Noizy.Per te pare kete video shtyp ne rek1amen me posht