Provoni të mos qeshni, kur ta shikoni këtë video të Ramush Haradinajt dhe Ahmet Isufit (VIDEO)


Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video ku shihen ish-kryeministri Ramush Haradinaj, dhe ish-shefi i GP të AAK-së, Ahmet Isufi. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HTVideo është montuar, kinse të këta të fundit janë para një jurie, që nuk përmbahet nga të qeshurat teksa krerët e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës (AAK) ia thurin këngës. Kjo video është bërë virale, dhe po komentohet shumë nga qytetarët e vendit. Por, vërtetohet përmes kësaj video se këta të fundit nuk qëndrojnë mirë në fushën e këndimit.

Se ish-kryeministrit Ramush Haradinaj nuk dinë të këndojë, një gjë të tillë e ka thënë edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi. Ai në një deklarim, ka thënë se ish-kryeministri Haradinaj nuk i ka ‘dy lidhje’ me këndim. shi ko vi deon KE TU