Presidenti Thaçi Telashe Të Mëdha Me Mizat Gjatë Konferencës “Live”


Mizat jan krijesa te sikletshme dhe te papasterta/Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi gjatë ditës së djeshme ka mbajtur një konferencë për media ku ka folur për marrëveshjet e arritura në Uashington.Postimi i plotë:shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimiNdonëse, u mbajt në ambient të hapur, presidenti Thaçi gjatë konferencës u pengua nga disa miza, shkruan Reporteri..Postimi i plotë:shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi