Përhajr Na Qoftë / Ani Pse 50 Vjeqe, Vjollca Haxhiut Ja Vendos Unazën Në Gisht Biznesmeni Thaqi?


Vjollca, para kohës së pandemisë ka qenë shumë e angazhuar në fushën e muzikës, ku gjatë gjithë kohës sillte projekte të reja muzikore.

Vjollca, me gjasë është këngëtarja me më së shumti bashkëpunime, pasi e kemi parë në duet me Sabri Fejzullahun, Meden, Sinanin, Xenin, etj. Këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu, ani pse në të 50-tat e saj, ende është beqare, shkruan “Kosovarja”. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!