Pasi Kërkoi Drejtësi Për Shqiptarët, Dua Lipën I Ndodh E Mira E Madhe: Krenari E Madhi


Pasi kërkoi drejtësi për shqiptarët, Dua Lipën i ndodh e mira e madhe: Krenari e madhi!

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë disa këngë remix.Këngët do të jenë pjesë e albumit të saj më të fundit të titulluar “Future Nostalgia”.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Dua ka bërë të ditur se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonna-n dhe Missy Elliot do të publikohet më datën 14 gusht.Ajo do të vijë në duet me The Blessed Madonna dhe kënga pritet që të publikohet më 21 gusht, ndërsa këngët e tjera Duan do e shohim në remix me Gwen