Pasi Kërkoi Drejtësi Për Shqiptarët Dua Lipa S’ndalet Së Na Bëri Krenar: E Arrita


Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa vazhdon të kryesojë në top-listat latine me këngën “Un dia”.Këngë kjo e cila u publikua pak javë më parë dhe është në bashkëpunim me J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy.Ky bashkëpunim po pritet mirë dhe për disa herë me radhë po qëndron në krye të tabelave latine.

Përmes postimit të fundit, artistja bëri të ditur se kënga e tyre u zgjodh nga “Apple Music” si hiti i ditës.Gjithashtu, artistja po e shijon edhe suksesin e duetit të ri “Levitating”, në bashkëpunim me Madonnën dhe Missy Elliott.