Pas rënies në peshë, Fifi bën një ndryshim tjetër dhe tani po që nuk njihet fare!


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka rënë goxha në peshë kohët e fundit. Asaj i është dashur të dobësohet për shkak të problemeve shëndetësore. Fifi nuk i ka kursyer fotot me pamjen e re në rrjete sociale, duke surprizuar ndjekësit. Së fundmi, ajo ka bërë një ndryshim tjetër dhe mund të themi që nuk njihet fare! Këngëtarja është kthyer në bjonde dhe ndonëse e kemi parë dhe më herët të tillë, ndryshimi i bërë së bashku me rënien në peshë, i japin hijen e një njeriu tjetër. Për më shumë, shikoni fotot e mëposhtme, të cilat ‘flasin vetë’: