Paçi fatin e Genta Ismajlit/ Shikoni surprizën e madhe që i ka bërë i dashuri turk milioner, e mban me gjithë të mirat


Paçi fatin e Genta Ismajlit/ Shikoni surprizën e madhe që i ka bërë i dashuri turk milioner, e mban me gjithë të miratPaçi fatin e Genta Ismajlit/ Shikoni surprizën e madhe që i ka bërë i dashuri turk milioner, e mban me gjithë të mirat

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta. Dyshja nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale, madje kanë hapur dhe një llogari të përbashkët në Instagram.Dedikimet e dashurisë apo dhe surprizat e shumta, kanë treguar se Usta ka një natyrë vërtetë romantike. Çifti ndodhen në Kroaci dhe me anë të disa postimeve në rrjete sociale Genta ka treguar surprizën e rradhës.