Nusja e Shpëtimit rregullohen për Bajram, kaq bukur po duket!


Arta Desku është bashkëshortja e moderatorit të njohur kosovar, Shpëtim DeskutAjo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur pë publikun tonë, sArta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me dy vajzat e saj.

Përmes kësaj fotografie, ato bënë urimin për festën e Kurban Bajramit ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet