Nuk do t”iu besoni syve, ja si e ka ndryshuar stilin “Elyli”


Ajo është shumë e pëlqyer nga publiku.Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”. Me rolin e saj në këtë seriali, aktorja rrëmbeu zemrat e ndjekësve të serialit.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme si nga jeta personale ashtu edhe profesionale. Nuarni së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e fansave me disa fotografi të publikuara në Instagram, në të cilat shfaqet joshëse dhe e bukur