Ngjarje Shokuese sa ndodhi ne Kosove ja detajet


Ngjarje shokuese vjen nga Podujeva, atje sapo ndodhi kjo gje e keqeAksident në Gllamnik të Podujevës, ka të lënduarNjë ak sident ka ndodhur një orë më parë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Gllamnik të Podujevës, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar disa persona.

Siç raporton IndeksOnline, në vendin e ngjarjes kanë dalë dhe njësitet policore dhe ndihma e shpejtë ja me posht kqyrni inqizimin e plot ju lutem fill me posht e gjeni do befasoheni ja me posht:Ngjarje shokuese vjen nga Podujeva, atje sapo ndodhi kjo gje e keqeAksident në Gllamnik të Podujevës, ka të lënduar

Një aksi dent ka ndodhur një orë më parë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Gllamnik të Podujevës, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar disa persona.Siç raporton IndeksOnline, në vendin e ngjarjes kanë dalë dhe njësitet policore dhe ndihma e shpejtë ja me posht kqyrni inqizimin e plot ju lutem fill me posht e gjeni do befasoheni ja me posht: