Ngjarje e rende sapo ndodhi ne Prishtine ne keto momente!


Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.Një i tillë ka ndodhur në orët e pasditës së sotme në qendër të Prishtinës.Rasti ka ndodhur tek vendi i njohur si Lesna, në afërsi të Katedrales Nënë Tereza, ku një veturë e ka shkelur një qytetar.Indeksonline sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihen edhe njësitë të Policisë së Kosovës.

“Tre persona raportohet të kenë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor, ndërsa njësiti për menaxhim dhe kontroll të autostradës dhe Policisë së Kosovës po merren me rastin”, ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet