Nëna e Adelina Tahiri i lë nën hije edhe 20 vjeçaret


Adelina Tahiri është një emër mjaft i njohur për publikun shqiptar. Këngëtarja shkupjane ka qenë përherë e dashur nga fansat sidomos për faktin se ka qenë çdo herë vetvetja, shkruan “Kosovarja”. Martesa me avokatin maqedonas e bëri në njërin prej personazheve më të përfolura tash e disa vite radhazi, por Adelina vazhdoi me krenari jetën e saj luksoze e familjare. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Nga kjo martesë e shumë përfolur dhe e kritikuar ajo ka një djalë për të cilin kujdeset mjaft shumë pavarësisht angazhimeve. Po jo vetëm kaq. Të re e të bukur Adelina e ka edhe nënën e saj, e cila duket në pamje si një 20 vjeçare. Për t’ia pas lakmi a… Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvziv