Ndodh mrekullia/ Familja shqiptare bëhet me djalë pas 24 vitesh, ishin lutur kaq shumë për një fëmijë, bëri zoti mrekulli


Nje lajm shume i bukur pas 24 vite martese familja Kobashi behet me femi dhe kjo eshte nje nga gjerat me te bukura per cdo familje.Lindja e femijes eshte nje kenaqesi e madhe dhe nje enderr e bere realitet jeta fillon dhe ndryshon dhe pergatitesh per nje jete me dite me te bukura.. Por familja nga Prizreni Kabashi po feston sepse pas 24 viteve ajo u be me femije.Caste te bukura ne kete familje. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun menjehere poshte ketij shkrimit për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!