MOS I LENI VETURAT NË RRUGË Ja se cfarë breshëri po na pret këto 5 ditët e ardhshme


Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu. Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me vranësira dhe intervale me diell, e të shtunën gjatë natës priten edhe reshje lokale shiu, bën të ditur Balkan Weather. Ju ftojmë që ta hapnivvideon për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu. Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me vranësira dhe intervale me diell, e të shtunën gjatë natës priten edhe reshje lokale shiu, bën të ditur Balkan Weather. Ju ftojmë që ta hapnivvideon për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!