Milaim Zeka: Kam lnfo se Albin Kurti ka me shku ne Hage, shpresoj te jete e vertet


Analisti dhe ish-deputeti i njohur kosovar, Milaim Zeka ne nje interviste mbreme ka befasuar te gjithe me nje deklarat qe e ka dhene rreth atyre qe po shkojn ne Hage..

“Une kam nje lnformacion se kryetari i Levizjes Vetvendosje, Albin Kurti ka me u thirr ne Hage. Shpresoj te jete e vertet pasi qe ai…- happen1 haaps1r3n po0osht3e pe3r ta par3e v1de3eo0onn: