Me të brendshme të zeza para pasqyrës, nusja e Ronaldos ‘çmend’ ndjekësit, në pasqyrë i duket pjesa int ime… (FOTO)


Kampionati italian ka mbaruar dhe Ronaldo ka nisur pushimet bashkë me Georginën dhe fëmijët.Bukuroshja 24-vjeçare është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan vazhdimisht foto nga koha që kalon me futbollistin dhe fëmijët në plazh.Si gjithmonë shfaqet tepër se ksi me format trupore, që çdo vajzë do ia kishte zili.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, duke bërë makiazh përpara pasqyrës.E veshur me një body të zezë tepër sen suale, me të pasmet në plan të parë, Georgina ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve dhe me një detaj tjetër.Ajo ka përpara dhe një pasqyrë të vogël, ku shihet pjesa in time e asj, megjithëse e mbuluar ja dhe video per me teper hap foton apo v1deon ne vazhdim n diqni раmјеn.