Me lot në sy, me zërin që i dridhet, shefja e Infektivit del këtë mëngjes me lajmin prekes: Ja thirrja për ne


Shefja e Shërbimit të Spitalit Infektiv, Najada Çomo ka dhene një mesazh për të gjithë qytetarët, në një kohë kur numri i të infektuarve me koro.navirus eshte duke u rritur dita- dites. Ju keni mundesi te shikoni lajmin e plote duke e hap videon me poshte ketij teksti

omo thotë se, po shtohet numri i të shtruarve në terapi intensive, dhe një pjesë e tyre janë në gjendje të rëndë shendetesore. Ajo u bën thirrje qytetarëve që të bëjnë sa më shumë kujdes, të rrinë larg të sëmurëve, të mos rrinë në vende publike ne grupe, si dhe të përdorin maska. Ja mesazhi i plotë i Najada Çomos ate mesazh mund ta shikoni vetem duke e hap rek.lamen e cila gjendet menjehere poshte ketij teksti.