Me këtë foto intime Sabriu e Nera ju uron përvjetorin e martesës djalit dhe resë


Çifti Fejzullahu konsiderohen si më të dashurit në estradë, shkruan “Kosovarja”.Ariana ka arritur që si blogere të marrë mjaft famë në saje të fotove të bukura që realizon e veshjes plot stil që prezanton.

E sot meqë shënon data 17 tetor urimi i parë me rastin e 12 vjetorit të martesës erdhi nga Sabriu e Nera. Kanë kaluar 12 vjet që nga dita kur Ermali dhe Ariana kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre.