Me barkun e fryre / Ja si po i kalon pushimet Arbana Osmani

Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te dashura per publikun.Ajo konfirmoj se eshte ne pritje te embel dhe lajmin e shtatezanise moderatorja e dha permes nje postimi ne Instagram teksa uronte partnerin per ditelindje.Por bashke me partnerin e saj Eduart Grishaj jane treguar shume te rezervuar per detajet e tjera rreth shtatezanise.

Se fundmi ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet ne plazh. Detaji qe bie ne sy eshte barku i rrumbullakosur.Moderatorja po shijon pushimet anes detit dhe pritjes se embel po i vjen fundi dhe per pak kohe pasi Arbana tha se veren do e kaloj ne maternitet.Mund te themi me plot bindje se duket shume bukur me kete nur shtatezanie.