Mblidhet E Gjithë Familja E Edona Llalloshit, Ja Çka Po Festojnë


Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë. Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar. Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Sot, Edona ka postua një foto ku shihet se janë mbledhur e gjithë familja dhe po festojnë ditëlindjen e vëllait të saj, Milotit./ORAinfo/