Luan Krasniqi ‘Pëlcet’ nga inati: Dominic Boselin merioti fitoren por Robini pati shumë fat


Boksieri me origjinë shqiptare dhe njëri nga legjendat e boksit në Gjermani, Luan Krasniqi ka thënë se Dominic Boselin ka merituar meçin ndaj bashkëkombësit të tij Robin Krasniqi, transmeton sotnewssRobin Krasniqi e mboshti në roundin e 3të dhe fati ishte në anën e bashkëkombasit dhe kusheririt tim por unë mendoj se ky është meç i fituar me fat shumë të madh.

Bukuroshja që shpesh është pjesë e mediave rozë, për Indeksonline ka rrëfyer pjesë nga jeta personale dhe profesioni i saj. Teksa ka treguar edhe për planet e saj në të ardhmen.Pasi që kemi hyrë në stinën e vjeshtës, Heidi ka folur për pushimet verore, por edhe për rikthimin tek përditshmëria. Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive