”Lotina qika e Lutfi Hazirit na befason me këtë që e beri para pak minutav…!?”


Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ndërsa kohët e fundit është bërë pjesë e mediave për shkak të takimieve që kishte me djalin e Presidentit të Kosovës, Endrit Thaçin.

Tashmë Lotina, e njohur për publikun, ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.Ajo jo rrallëherë shfaqet me poza atraktive, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë në shtrat, me bluzën pak të ngritur ja me posht kqyrni inqizimin e plot ju lutem fill me posht e gjeni do befasoheni ja me posht: