LEXO PATJETËR: Vjen Njoftimi U Rgjent Për Këtë Ditë, Mos Dilni Nga Shtëpia Në Këtë Orë


Sherbimi Met eorologjik njofton se ditën e diel moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshjet e shiut me intensitet të ulët do të jenë prezente që në orët e para të 24 orëshit në veri,

veriperëndim e pjesërisht në qendër të vendit deri në orët e mëngjesit.Në veri reshjet do të mbeten prezente të herëpasherëshme të karakterit lokal deri në orët e mesditës. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive