Leku letër’ për Luana Vjollcën, vesh fustanin që kushton mijëra euro (Çmimi)


Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.Pak më parë Luana ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shihet e veshur me një fustan të gjatë të kuq, teksa krahas postimit ka shkruar për këngën e re që do të lançojë.

Faqja, ‘whattheywearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar se fustani që shihet në foto ka kushtuar 4,998 euro.Moderatorja njihet për veshjen e saj të shtrejtë dhe me çmime marramendëse.Faqja, ‘whattheywearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar se fustani që shihet në foto ka kushtuar 4,998 euro.Moderatorja njihet për veshjen e saj të shtrejtë dhe me çmime marramendëse.