LAJMI I FUNDIT: Glauk Konjufca braktisë VV-në , ja detajet!!


Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga kryesisë së kësaj partie.Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se çka u bisedua, por vetëm tregoi se mbledhja është duke vazhduar. Konjufca tha se i është dashur të dalë pasi pati obligime të tjera.

Nga mbledhja është parë duke dalë edhe Liburn Aliu, anëtar i VV-së, por ai nuk foli para mediave.Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Glauk Konjufca, ka dalë nga kryesisë së kësaj partie./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive