LAJMI I FUNDIT: Fejohet Nora Istrefi?!


Ajo po duket e lumtur dhe më e bukur se ansjëherë më parë. Nora Istrefi, edhe ngjarjen e fundit në jetën private e ka marrë qetësisht, shkruan “Kosovarja”.

Në përgjithësi këngëtarja nuk është nga ata persona që ekzaltohen shumë dhe karakteri i saj është për admirim.Ndarjen e konfirmoj Roberti, e Nora nuk e pa të udhës ti thotë as dy fjalë. Ajo, po e kalon në mënyrën e saj bujën e kësaj ngjarje, me të cilen opinioni vazhdon të merret intenzivisht, shkruan “Kosovarja 5 sekonda pasi ta keni hapur videon hapet artikulli i plotë