LAJMI I FUNDIT – Dit zie për gjithë Shqipëtarët, ndë’rron jetë deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës nga koro’na


Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka v dèkur e ëma. Ajo përmes llogarisë së saj në FB, ka bërë të ditur se nëna e saj ka ndërruar jetë si pasojë e infe ktimit.Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka v dèkur e ëma. Ajo përmes llogarisë së saj në FB, ka bërë të ditur se nëna e saj ka ndërruar jetë si pasojë e infe ktimit.Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!