LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj ia publikon këtë ‘top sekret’ Albin Kurtit


“Marrëdhënia me media dhe shoqërinë civile do të jetë edhe më e keqe”, ka shtuar ish-sekretari i VV’së.Sipas Molliqajt, qeveria e mundshme e Kurtit do të karakterizohej me dështime “në rrafshet makro”.

Për ta dëgjuar videon LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj ia publikon këtë ‘top sekret’ Albin Kurtit“E ka një model të dështuar ekonomik, vetëm nga forcat e brendshme”, është shprehur ai.ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë