LAJMI I FUNDIT: Besim Dina humbë nje njeri shum te Afert


Humoristi dhe prezantuesi Besim Dina, ka humbur sot një nga personat më të afërt dhe më të dashur. Siç bëhet e ditur, vëllai i Besimit, Bedriu ka ndërruar jetë në moshë të re. Miq të humoristit kanë shhprehur ngushllime për këtë humbje të madhe për familjen Dina. Ngushëllime!

Permes nje postimi ngushllime ka shprehur edhe miku i familjes Dina, Ylber Asllanaj. Postimi i plotë i tij: Bedriu paska ikur, n amshim! I hidhur ky lajm për të gjithë ata që e kanë njohur! Prehu i qetë n parajsë Bedri, do të t kujtojmê sa t’jemi edhe ne! Ngushëllime familjes Dina!